کتاب هایی درباره دیجیتال مارکتینگ

در بازاریابی مدرن اما با بررسی اطلاعات بدست آمده از مخاطبان می‌توانید افراد را به مشتریان خود تبدیل کنید. می‌توانید برخی از اطلاعات مشتریان را از طریق پیشنهادات ویژه و تخفیف‌های موردی یا دریافت اشانتیون دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با این نوع بازاریابی و انواع مدل‌های دیگران این کتاب را مطالعه کنید.

کتاب هایی درباره دیجیتال مارکتینگ

کتاب هایی درباره دیجیتال مارکتینگ

کانال‌های بازاریابی دیجیتال برای B2B تجارت به تجارت اثر مایک وِس

برخی افراد تصور می‌کنند که بازار‌ها به قدر کافی اشباع شده‌اند و صاحبان کسب و کار و مسئولان فروش بیشترین فشار را در حال حاضر تحمل می‌کنند. با مطالعه این کتاب، دیدگاه مزبور به چالش کشیده می‌شود. تغییرات و تکنولوژی‌هایی که بوجود آمده‌اند صاحبان کسب و کار را قادر می‌سازند که بیشترین تعداد مشتری را از هر زمان دیگری داشته باشند.

کتاب استراتژی بازاریابی دیجیتال B2B اثر سایمون‌هال

با خواندن این کتاب از آخرین تحولات و تازه‌‌ترین پیشرفت‌ها در زمینه بازاریابی آنلاین مطلع شوید. خواندن این کتاب بازاریابی اکیدا به شما توصیه می‌شود. قطعا هر کسب و کاری ممکن است با مشکلاتی در حین فعالیت مواجه شود. برای حل این مشکلات نیاز دارید تا بدانید از داده‌ها و اطلاعات موجود چگونه استفاده کنید.

نامشخص اثر روهیت بهارگاوا

نویسنده این کتاب به عنوان یکی از منابع دیجیتال مارکتینگ استاد دانشگاه جورج تاون و یک کارشناس بازاریابی است. ‌‌ترند‌هایی که این نویسنده از آنها در این کتاب صحبت می‌کند در ظاهر واضح به نظر نمی‌رسند اما برای پیشبینی آینده بسیار مناسب اند. او در کتاب خود از‌‌ترند‌هایی نام برده است که می‌توان توسط آنها رفتار جامعه را در آینده پیش بینی کرد.

ساخت برند داستانی اثر دونالد میلر

نویسنده این کتاب به عنوان یکی از منابع دیجیتال مارکتینگ که از پرفروش‌‌ترین‌های نیویورک تایمز است در آن از ۷ داستان مشترکی که انسآنها برای‌‌ترغیب یکدیگر به خرید از آنها استفاده می‌کنند می‌پردازد. این داستآنها دلایل مشترکی است که افراد بر اساس آنها محصول را خریداری می‌کنند یا از خدمات استفاده می‌کنند.

مُسری اثر جونا برگر

این کتاب به عنوان یکی از منابع دیجیتال مارکتینگ برای افراد تازه کاری که اخیرا وارد این حوزه شده‌اند بسیار خواندنی است. به این موضوع فکر کنید که چرا گاهی محصولات یا ایده‌ای خاص ناگهان وایرال می‌شود و مورد توجه مردم قرار می‌گیرد؟ این کتاب شش قدم به شما نشان می‌دهد که از طریق آن می‌توانید محصول یا خدماتی فراگیر ارائه دهید.

تاثیر نامحسوس

بسیاری افراد فکر می‌کنند که اگر لباسی انتخاب می‌کنند یا رشته‌ای برای تحصیل انتخاب میکنند تصمیم شخصی خودشان است. این کتاب را بخوانید تا متوجه شوید این افراد در اشتباهند.

منابع دیگر دیجیتال مارکتینگ

قبل از هر مطلبی باید گفت که بهترین جا برای جستجو درباره اطلاعاتی که در دسترس وجود دارد گوگل است. شما با جستجو در گوگل می‌توانید بسیاری از سوال های خود را پاسخ گرفته و دانش خود را در زمینه‌ای که مورد نظرتان است افزایش دهید.

وب‌سایت‌های فارسی

لیستی از ۱۰ سایت برتر ایرانی در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ در ادامه قید شده است. می‌توانید با مراجعه به این سایت ه ابا پرداخت هزینه و در بعضی موارد نیز به صورت رایگان از محصولات آموزشی این وب سایت ها استفاده کنید:

نیماتودی (روایتی ساده از مفاهیم شبکه‌های اجتماعی)؛

متمم (محل توسعۀ مهارت‌های من)؛

ادنگاه (تبلیغات اینترنتی و بازاریابی دیجیتال)؛

وبسیما (ما شما را شگفت‌زده خواهیم کرد)؛

نوین (آموزش اصول درست بازاریابی و تبلیغات و فروش)؛

کالج تپسل (پازل مهارت‌های دیجیتال‌ مارکتینگ)؛

دی‌ام برد (رسانه تخصصی دیجیتال مارکتینگ)؛

دیجیتالینگ (کمک حال شما در مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ)؛

وبمستر خاکستری (آموزش بازاریابی اینترنتی، به روزترین و کاربردی‌ترین مطالب بازاریابی اینترنتی)؛

اوکس تیم (به‌روزترین مطالب در حوزۀ دیجیتال مارکتینگ، سئو و شبکه‌های اجتماعی)؛

وب‌سایت‌های انگلیسی

در فهرست ذیل می توانید بهترین وب‌سایت‌های انگلیسی برای یادگیری و آموزش دیجیتال مارکتینگ را دیده و از مطالب مفید آنها استفاده کنید. این منابع به روز هستند و تجربیات کاربردی افراد را به اشتراک می گذارند.

Webmasters Stack Exchange

HubSpot

Moz

Google Primer

Instagram Business

Google Inside AdWords

Google Analytics

Academy for Ads

eMarketing Institute

Marketo