آشنایی با پورت های Thunderbolt 3 و VGA

آشنایی با پورت های Thunderbolt 3 و VGA، در این مقاله قصد داریم به بررسی سه پورت mini USB، Thunderbolt 3 و VGA بپردازیم. با ما همراه باشید تا بیشتر با این پورت ها آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با پورت های Thunderbolt 3 و VGA

آشنایی با پورت های USB 3.0، USB 3.1 Gen 1 و USB 3.1 Gen 2

آشنایی با پورت های USB 3.0، USB 3.1 Gen 1 و USB 3.1 Gen 2، پورت ها و درگاه های کامپیوتر و لپ تاپ دائما در حال تغییر و به روز رسانی هستند. پورت USB نیز از این موضوع مستثنا نیست و روز به روز ورژن آن تغییر و قابلیت های آن بیشتر می شود. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با پیشرفت های این درگاه آشنا کنیم. 

ادامه مطلب: آشنایی با پورت های USB 3.0، USB 3.1 Gen 1 و USB 3.1 Gen 2

چگونه گجت‌های پوشیدنی بر سلامت زندگی کاربرانشان تاثیر می‌گذارند؟

چگونه گجت‌های پوشیدنی بر سلامت زندگی کاربرانشان تاثیر می‌گذارند؟، ترکیب تکنولوژی‌های مختلف با ایده‌های گوناگونی که وجود دارند، حوزه جدیدی را در دنیای تکنولوژی به وجود آورده است. سال گذشته بیشتر شرکت‌ها روی ساخت ساعت هوشمند و دست‌بندهای سلامتی و تناسب اندام تمرکز داشتند. امسال شرایط بسیار متفاوت است. سنسورها و وسیله‌های سلامتی مختلفی راهی بازار شده‌اند. در نمایشگاه IFA امسال ایده‌های جدیدی در این حوزه دیده شدند. نمایش سنسورهای خواب و سنسورهای رده بالایی که ضربان قلب و فشار خون را بررسی می‌کردند، تنها بخشی از آن‌ها بود. با ما همراه باشید تا بیشتر با آینده سلامت و تناسب اندام الکترونیکی آشنا شوید.

ادامه مطلب: چگونه گجت‌های پوشیدنی بر سلامت زندگی کاربرانشان تاثیر می‌گذارند؟

5 نکته و حقیقت جالب از زندگی استیو جابز

5 نکته و حقیقت جالب از زندگی استیو جابز، مستند جدید «الکس گیبنی» با عنوان «استیو جابز: مرد درون ماشین» برخی از نکته‌هایی را که کمتر در در مورد استیو جابز می‌دانیم، عنوان می‌کند. شما تا چه حد از زندگی شخصی و حرفه‌ای استیو جابز، بنیان‌گذار اپل، می‌دانید؟ حتی اگر شما یکی از طرف‌داران پر و پا قرص استیو جابز هستید، مطمئن باشید به داستان‌هایی که گیبنی از زندگی جابز برملا می‌کند، برنخورده‌اید. در ادامه ۵ نکته‌ی جالب از زندگی جابز را می‌بینید که مطالعه‌ی آنها خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید تا بیشتر با زندگی این مرد آشنا شوید.

ادامه مطلب: 5 نکته و حقیقت جالب از زندگی استیو جابز

آشنایی با تاریخچه نمایشگاه IFA، یکی از بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه الکترونیک

آشنایی با تاریخچه نمایشگاه IFA، یکی از بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه الکترونیک، زمانی که شرکت‌های سازنده‌ی رادیو در کشور آلمان از سال ۱۹۲۴ سعی کردند محصولات خودشان را در مکانی مخصوص به نمایش در بیاورند، هرگز فکر نمی‌کردند که این اقدام آن‌ها اکنون به مراسمی به نام IFA تبدیل شود که نظر کل دنیا را به سمت خودش جلب می‌کند. اگر جنگ‌های جهانی اول و دوم را نادیده بگیریم، رشد تکنولوژی‌های رادیویی در این سال‌ها بسیار بوده است. اما سقوط کشورهای الکترونیکی اروپایی در مقابل کشورهای آسیایی که در زمینه ارتباطات رادیویی فعالیت می‌کردند، باعث شد که مراسم funkausstellung که اکنون به نام IFA شناخته می‌شود، بزرگ‌تر شود. این مراسم به مرور زمان به یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های فعال در زمینه الکترونیک تبدیل شد.

ادامه مطلب: آشنایی با تاریخچه نمایشگاه IFA، یکی از بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه الکترونیک