5 نکته و حقیقت جالب از زندگی استیو جابز

5 نکته و حقیقت جالب از زندگی استیو جابز، مستند جدید «الکس گیبنی» با عنوان «استیو جابز: مرد درون ماشین» برخی از نکته‌هایی را که کمتر در در مورد استیو جابز می‌دانیم، عنوان می‌کند. شما تا چه حد از زندگی شخصی و حرفه‌ای استیو جابز، بنیان‌گذار اپل، می‌دانید؟ حتی اگر شما یکی از طرف‌داران پر و پا قرص استیو جابز هستید، مطمئن باشید به داستان‌هایی که گیبنی از زندگی جابز برملا می‌کند، برنخورده‌اید. در ادامه ۵ نکته‌ی جالب از زندگی جابز را می‌بینید که مطالعه‌ی آنها خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید تا بیشتر با زندگی این مرد آشنا شوید.

ادامه مطلب: 5 نکته و حقیقت جالب از زندگی استیو جابز

چگونه گجت‌های پوشیدنی بر سلامت زندگی کاربرانشان تاثیر می‌گذارند؟

چگونه گجت‌های پوشیدنی بر سلامت زندگی کاربرانشان تاثیر می‌گذارند؟، ترکیب تکنولوژی‌های مختلف با ایده‌های گوناگونی که وجود دارند، حوزه جدیدی را در دنیای تکنولوژی به وجود آورده است. سال گذشته بیشتر شرکت‌ها روی ساخت ساعت هوشمند و دست‌بندهای سلامتی و تناسب اندام تمرکز داشتند. امسال شرایط بسیار متفاوت است. سنسورها و وسیله‌های سلامتی مختلفی راهی بازار شده‌اند. در نمایشگاه IFA امسال ایده‌های جدیدی در این حوزه دیده شدند. نمایش سنسورهای خواب و سنسورهای رده بالایی که ضربان قلب و فشار خون را بررسی می‌کردند، تنها بخشی از آن‌ها بود. با ما همراه باشید تا بیشتر با آینده سلامت و تناسب اندام الکترونیکی آشنا شوید.

ادامه مطلب: چگونه گجت‌های پوشیدنی بر سلامت زندگی کاربرانشان تاثیر می‌گذارند؟

بهترین مکان ها برای سفر در ایران

ساحلی شنی، دریایی آرام که از تابش خورشید برق می‌زند، درختان نخلی که همه جا دیده می‌شوند، نسیمی دل انگیز، دو صندلی راحتی فلزی با روکش گل دار، چتر بزرگی که صندلی‌ها را زیر سایه خود گرفته است، در رویاهایم، خودم و تو را در این ساحل تصور می‌کنم ای کاش رویایم این تابستان حقیقی شود.

بیشتر بخوانید بهترین مکان های داخلی برای سفر در تابستان

آشنایی با تاریخچه نمایشگاه IFA، یکی از بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه الکترونیک

آشنایی با تاریخچه نمایشگاه IFA، یکی از بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه الکترونیک، زمانی که شرکت‌های سازنده‌ی رادیو در کشور آلمان از سال ۱۹۲۴ سعی کردند محصولات خودشان را در مکانی مخصوص به نمایش در بیاورند، هرگز فکر نمی‌کردند که این اقدام آن‌ها اکنون به مراسمی به نام IFA تبدیل شود که نظر کل دنیا را به سمت خودش جلب می‌کند. اگر جنگ‌های جهانی اول و دوم را نادیده بگیریم، رشد تکنولوژی‌های رادیویی در این سال‌ها بسیار بوده است. اما سقوط کشورهای الکترونیکی اروپایی در مقابل کشورهای آسیایی که در زمینه ارتباطات رادیویی فعالیت می‌کردند، باعث شد که مراسم funkausstellung که اکنون به نام IFA شناخته می‌شود، بزرگ‌تر شود. این مراسم به مرور زمان به یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های فعال در زمینه الکترونیک تبدیل شد.

ادامه مطلب: آشنایی با تاریخچه نمایشگاه IFA، یکی از بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه الکترونیک

جاذبه های گردشگری کیش

جاذبه های گردشگری کیش ، جزیره کیش از مهم ترین و جذاب ترین مقصد های گردشگری ایران می باشد که با مساحت کم مکان های دیدنی خیلی زیادی را دارا است .

بیشتر بخوانید جاذبه های گردشگری کیش