چاپ
دسته: blog
بازدید: 1215
جاذبه های گردشگری آنتالیا

جاذبه های گردشگری آنتالیا، آنتالیا دومین مقصد گردشگری کشور ترکیه است که به دلیل خط ساحلی طولانی آن، منطقه ای می باشد که از استراحتگاه های کوچک و بزرگ و مراکز خرید زیادی تشکیل شده است.

بهترین زمان سفر به آنتالیا در ایران از اول فصل بهار تا آخر تابستان می باشد و در ایران تور آنتالیا در این زمان طرفداران زیادی دارد.


در آنتالیا کجا اقامت داشته باشیم


آنتالیا دارای هتل های لوکس با خدمات بالایی است که نیازهای مهمانانشان را به بهترین شکل برآورده می کنند و هتل های این کشور از برترین جذابیت های آنتالیا محسوب می شود زیرا از امکانات زیادی برخوردار می باشند و اکثر آن ها هتل های چهار ستاره و پنج ستاره می باشند. رزرو هتل آنتالیا به نوع سفرتان بستگی دارد به این که سفر شما تفریحی است یا کاری و اینکه هدف از سفرتان به آنتالیا چه باشد حال چند نمونه از هتل های معروف آنتالیا عبارتند از:


1- هتل1207: که با اسم عجیب و غریبش یکی از هتل های منطقه ی کالچی آنتالیا است که مسافرینی که در این هتل اقامت کرده اند از برخورد دوستانه ی کارمندان آن بسیار راضی بوده اند.
2- آکرا هتل: این هتل کاملا روبه روی دریا است و دارای 18 نوع اتاق گوناگون است که گنجایش آن ها از اقامت دو نفر تا شش نفر می باشد و یکی از بهترین هتل های آنتالیا است.
3- یازار لارا هتل: این هتل بسیار زیبا و نقلی است که از نظر مردم جزء بهترین هتل های آنتالیا است که دسترسی خوبی به مناطق مختلف دارد و امکاناتش هم خوب است و از امکانات رفاهی این هتل می توان به تخت های آفتاب، استخر شنا اشاره کرد.


جاهای دیدنی آنتالیا


1- برج ساعت: در میدان کاله کاپیسی به عنوان سمبل پایداری جای خود را در این شهر حفظ کرده است.
2- بندر قلعه کاله ایچی: یکی از مراکز تفریحی به شمار می آید که در کنار رستوران ها و فروشگاه ها وسایل مورد نیاز قایقرانی از جمله قایق بادبانی هم ارائه می دهند.
3- پارک ملی آنتالیا: در 92 کیلومتری شهر آنتالیا قرار دارد که شامل انواع گونهه ای گیاهی زیبا است و رستوران های موجود با پخت غذاهای دریایی جلوه دیگری را به این منطقه بخشیده است.


نتیجه گیری


این شهر توریستی در طول سال با تغییرات کم فصلی آب و هوای معتدل و گرمی را دارد و توجه داشته باشید آب و هوای آنتالیا در تابستان ها آفتابی و در زمستان ها معتدل می باشد.