جاذبه های گردشگری برزیل

جاذبه های گردشگری برزیل، بزرگ ترین و پر جمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است و پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است. در شمال شرقی برزیل آب و هوا دارای گرمترین شرایط آب و هوایی است و بارندگی بسیار متراکم است.

علاوه بر این در جنوب، آب و هوای نیمه گرمسیری همراه با زمستان های سرد است که می تواند گاهی هوای برفی را به انجماد تبدیل کند.


رستوران های معروف برزیل


1- رستوران لبون زوکا: یکی از رستوران های معروف برزیل است که غذاهای محلی را سرو می کند و محوطه غذا خوری این رستوران شامل آشپزخانه باز است.


2- رستوران فازندولا: از اون دسته از رستوران ها هستند که شما بر اساس وزن غذایی که میل کرده اید هزینه شو پرداخت می کنید و غیر از غذاهای برزیلی غذاهای ژاپنی، اروپایی و آمریکای جنوبی سرو می شود.


3- رستوران اپرزیول: این رستوران دارای کلبه هایی با سقف هایی از جنس بامبو و دیدی زیبا از شهر را دارد و برای شروع پیش غذای مفصل این رستوران که ترکیبی از خرما به همراه سس ریحان و زیتون تازه است بخورید و بعد از آن غذای دریایی بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.


4- رستوران موکوتو: یکی از رستوران های پر از تویست است که غذاهای برزیلی فوق العاده ای را سرو می کند که واقعا طعمشو فراموش نمی کنید.


5- رستوران کازادا فیجودا: فیجودا غذایی است که مردم برزیل عاشق آن هستند و امروزه طرفداران زیادی دارد و اگر شما به غذا میل نداشته باشید بویش شما را به سمت این غذا می برد و بهترین جایی که می توانید این غذا را میل کنید رستوران کازادا فیجودا است.


جاهای دیدنی برزیل


1- پارک عمومی: یکی از پارک های جذاب در برزیل است که عمارت های قدیمی در دل این پارک قرار دارد و این پارک را تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار برزیل کرده است.


2- آبشار ایگواسو: یکی از جاهای دیدنی برزیل آبشار ایگواسو است که در مرز بین برزیل و آرژانتین قرار دارد و این آبشار دو قسمت دارد که هر قسمت از صدها آبشار کوچک تر تشکیل شده است.


3- اورو پرتو: این شهر در واقع محل زندگی معدن چیان بوده و دارای یکی از جاذبه های توریستی است که شامل کلیساهای تاریخی و موزه ها بوده است.


نتیجه گیری


برزیل کشور گرانی نمی باشد و شما با هزینه های نه چندان بالایی می توانید در یک جای خوب آن اقامت کنید و برای طی مسافت های طولانی اتوبوس گزینه ارزانی است که می توانید انتخاب کنید.