جاذبه های گردشگری فرانسه

جاذبه های گردشگری فرانسه، فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپای غربی است که سالانه میلیون ها نفر برای گردش به فرانسه سفر می کنند و فرانسه دومین کشور بزرگ اروپا است.

بهترین زمان سفر به فرانسه از فروردین تا اواسط تیر است که این انتخاب بستگی به خود شخص گردشگر بر میگردد که چه نوع آب وهوایی را برای سفر می پسندد مثلا برای کسانی که به عکاسی علاقه دارند بهترین زمان سفر به فرانسه فصل پاییز است زیرا نمای کلی شهر رنگا رنگ است.


برخی از رستوران های فرانسه


1- لانکس: این رستوران به رستوران مجذوب کننده گردشگران معروف است که غذاهای محلی بدون نمک و ادویه را با قیمت های گرانی ارائه می دهد و سرویس دهی سریعی دارد.
2- لاجاکوبین: در این رستوران برای روشنایی از فانوس های قدیمی استفاده کرده اند و غذاهای بسیار خوشمزه ای دارد و برای دسر ما پای سیب داغ را به شما پیشنهاد می دهیم که این دسر وسوسه کننده است.
3- لکیور: این رستوران ها سبک قدیمی دارند و نوشیدنی های اسپانیایی در آنجا سرو می شود و غذاهای اصلی در این رستوران ارزان هستند و غذای مخصوص آن استیک است.
4- چز پاول: این رستوران ها غذاهای محلی خیره کننده ای را با قیمت های مناسب سرو میکند و پیش غذاهای عالی آن شامل حلزون پخته شده در کره و جعفری است.


جاهای دیدنی فرانسه


1- جزیره کرس: یکی از جزایر زیبا و چهارمین جزیره بزرگ مدیترانه شناخته می شود که این منطقه از آب و هوای معتدلی بهره مند است و مکانی زیبا برای گردشگران محسوب می شود.
2- کورشول: یکی از معروف ترین پیست های اسکی فرانسه و بزرگترین پیست جهان در منطقه آلپ است.
3- قدم زدن در خیابان های پر گل ویر: این خیابان ها با گل های تابستانی تزیین شده اند و قدم زدن در خیابان های باریک بسیار لذت بخش میباشد.


نتیجه گیری


آب و هوای فرانسه از شهری به شهر دیگر متفاوت میباشد، قسمت های شمال و شمال شرقی دارای آب و هوای معتدل است و قسمت های جنوبی آب و هوای مدیترانه ای دارند.