چاپ
دسته: blog
بازدید: 1186
جاذبه های گردشگری آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان، کشور آلمان با پایتختی برلین جذابیت زیادی برای بیشتر دانشجویان ایرانی دارد و از شهرهای مهم این کشور می توان درسدن، هامبورگ و مونیخ را نام برد.

بیشتر مردم این کشور آلمانی زبان با گویش های متفاوت فرانکی، شوابی، وساکسی هستند و نوعی تعصب خاصی به زبان کشور خود دارند.


جاهای دیدنی آلمان


1- لوبک: با بیشتر از هزار بنای تاریخی در اطراف شهر تحت حفاظت سازمان جهانی یونسکو قرار گرفته است و از دیدنی های این شهر تاریخی عمارت های بزرگ و کلیسا را می توان نام برد.
2- هانوفر: در این شهر جنگلی وجود دارد که بزرگترین جنگل شهری در تمام اروپا است و در تابستان نمایشگاه های کامپیوتر در این شهر مردم را به خود جذب می کند.
3- هایدلبرگ: در کنار رودخانه نکار قرار دارد و محل قدیمی ترین دانشگاه کشور است که جنگل های زیبایی اطراف آن را می پوشاند.
4- فرانکفورد: این شهر مرکز تجاری و مالی اروپا می باشد که شهری فعال و زنده است که بیش از 5 میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند.
5- کلوگن: یکی از محبوب ترین شهرها برای مسافرت است که دارای کلیسای جامع و خیابان های قدیمی میباشد که در بالای شهر قرار دارند.


غذاهای معروف آلمان


1- اشپاتزل: معروف ترین خوراک آلمان میباشد که کاملا گیاهی است و نوعی پاستا به حساب می آید و می توان این غذا را به عنوان دسر و یا غذای اصلی سرو کنید.
2- ساوربراتن: در موقعیت های خاص سرو می شود و برای تهیه این غذا شما به تکه های گوشت با کیفیت بالا نیاز خواهید داشت.
3- میت لوف: معمولا به عنوان میان وعده در طول روز سرو شده و به عنوان یک وعده غذایی اصلی طبخ می شود و میت لوف نوعی سوسیس است که برای مدت طولانی در فر قرار گرفته و سپس آن را تکه تکه کرده و با نان سفید حاضر می کنند.


نتیجه گیری


آلمان دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد است و فصل بهار و پاییز از فصولی است که به طور عادی طبیعت زیبا و دلچسبی دارد.