جاذبه های گردشگری روسیه

جاذبه های گردشگری روسیه، کشور روسیه عضو ثابت شورای امنیت سازمان ملل است و یکی از نکات قابل توجه برای گردشگران همین است که این کشور از امنیت بالایی برخوردار است.

روسیه با این که در روزهای سرد سال کشوری واقعا سرد است اما در روزهای فصل های تابستان و بهار این کشور یکی از بهترین آب و هوای طبیعی را در دنیا دارد.


غذاهای سنتی روسیه


1- راویولی: یک نوع پیراشکی که معمولا با گوشت پر میشود و میتواند به صورت جداگانه با خامه و کره سرو شود و با سبزیجات تزیینش می کنند و این غذا ارزش امتحان کردن را دارد.
2- بلینی: پنکک های نازکی هستن که نماد خورشید و گرما را دارند و این غذا طعم شیرینی دارد و در بیشتر شهرهای روسیه این غذا را در رستوران ها می توانید پیدا کنید.
3- غذاهای قارچ جولیان: یکی از غذاهایی است که در این کشور داغ داغ سرو می شود و از تیکه های برش خورده قارچ به همراه خامه ترش تشکیل شده و نان های نازک روسی را هم در کنار ظرف غذا می گذارند.
4- برش: این سوپ قرمز چغندر و هویج بهترین غذا برای گرم شدن در زمستان است که این غذا با نان سیر همراه با پنیر آب شده یا نان گندم سرو می شود.


جاهای دیدنی روسیه 


1- دریاچه ی بایکال: عمیق ترین دریاچه ی جهان است که در شرق سیبری واقع شده است، با زلال ترین آب دریاچه ای روی زمین که عمق این دریاچه 1500 متر است.
2- دژ پیتر وپل سنت پترزبورگ: در یک جزیره کوچک اولین قلعه ای است که در شهر جدید سن پترزبورگ ساخته شده است و در حال حاضر یک مجموعه مهم توریستی است.
3- حلقه طلایی: شامل چند شهر قدیمی است که به همراه یکدیگر ظاهری زیبا به روسیه داده اند و این حومه زیبا پر از کلیساهای شمایلی و باغ های گیلاس است که حاوی قدیمی ترین هنر این کشور بوده است.


نتیجه گیری 


اگر قصد دارید به روسیه سفر کنید باید بگویم که این فکر را کاملا از خود دور کنید که این کشور در فصل بهار آب و هوای خوبی ندارد بلکه، روسیه از لحاظ آب و هوایی در شرایط بسیار خوبی به سر می برد.